На сайте вы найдете: информацию об интересных мероприятиях города Запорожье. Мероприятия города Запорожье - это главное направление (тематика) сайта www.izp.org.uaСайт наполняется, но пока что не очень активно...
Читайте информацию о ближайших мероприятиях ВКонтакте
в сообществе: Мероприятия города Запорожье


 (голосов: 0)

В Запорожье 4 ноября 2017 состоится Ноябрьская пробежка за Здоровый образ жизни. Начало: в 15:00 на пл.Фестивальное

 
В Запорожье 4 ноября 2017 состоится Ноябрьская пробежка за Здоровый образ жизни. Начало: в 15:00 на пл.ФестивальноеВ субботу, 4 ноября 2017 в Запорожье состоится пробежка за здоровый образ жизни: VK.com/probezhka2017
Начало: в 15:00
Место встречи: возле фонтана на пл. Фестивальной goo.gl/rSyaHu
Начало разминки: в 15:05
После разминки, построение в колонну и старт.
Бежим по тротуару... только на зелёный свет светофора!

Маршрут пробежки: https://goo.gl/CspnKj ≈ 2 км.
от площади Фестивальной до "часов влюбленных" на бульваре Шевченко


Темп пробежки: лёгкий бег, равномерный.
Приглашаются все желающие, независимо от физической подготовки, возраста или пола. Приветствуем роллеров и велосипедистов Приходите с друзьями или всей семьёй...
Самостоятельное участие в пробежке возможно с 12 лет.

Цель наших пробежек: развитие интереса к спорту и здоровому образу жизни среди молодежи и нового поколения. ... Читать дальше »
 У Запоріжжі відкривається незвичайна виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала», присвячена долям жінок, що споруджували електростанцію, а також дружинам дніпробудівців...Сьогодні — 85 років з моменту першого пуску Дніпровської гідроелектростанції. Ювілей у місті Запоріжжя відзначили відкриттям великої тематичної виставки в Музеї міста за порогами. Експозиція називається «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала», і присвячена жінкам, які на рівних із чоловіками брали участь у легендарному будівництві.

Для тематичної виставки працівники Національного заповідника «Хортиця» тривалий час збирали документи, фотографії та особисті речі жінок-будівниць. Головна героїня експозиції — Харитина Марченко. Вона брала участь у будівництві ДніпроГЕСу з самого початку. Про події тих років розповіла її онука — Тетяна. За життя бабуся їй багато розповідала про будівництво. Працювали у 4 зміни, місили бетон ногами, жили в бараках. Крім Харитини, на виставці розповідається про долю ще 5 жінок. Такий проект вдалося реалізувати, завдяки підтримці комбінату «Запоріжсталь». Підприємство виділило 300 тисяч на переобладнання і ремонт приміщення, а також на оснащення виставки. На офіційному відкритті виставки зібралися працівники Національного заповідника «Хортиця», нинішній колектив ДніпроГЕСу, а також представники міської та обласної влади.

— Виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала» відкриває нові невідомі грані в історії Запоріжжя...

Експозиція знаходиться в «Музеї міста за порогами» за адресою:
бульвар Центральний, 3 (другий поверх «Дома обуви»).
Виставка працюватиме протягом року,
щодня з 10:00 до 17:30, крім понеділка та вівторка. ... Читать дальше »
 


14 октября Запорожье отметит 74-ую годовщину освобождения Запорожья от нацистских захватчиков, а также День защитника Украины...

Праздничный концерт ко Дню города Запорожье начнется в 18:00. Выступать на концерте будут:
* Art-Style Band — победитель TV5 Tribute Show
* Inshaya
* Фranko’
* Сабина Сафарли & Юра Юрченко & Live Far4
* Хедлайнер вечера — ONUKA

Место проведения — Парк трудовой славы.

Прямая трансляция концерта будет ... Читать дальше »
 
Перфоманс от плейбек театра "Четыре стихии"

Это не театр в классическом смысле. Здесь у каждого зрителя есть возможность стать соавтором и героем спектакля, в буквальном смысле увидеть себя со стороны и вместе со всеми пережить настоящий катарсис.
В этом театре каждый спектакль рождается на наших глазах и больше не повторяется. Любой из сидящих в зале может рассказать вслух о каком-то событии, и оно тут же оживет на сцене. Это может быть мимолетное впечатление или то, что врезалось в память и давно не дает покоя. Ведущий расспросит говорящего, чтобы прояснить суть. А актеры не повторят сюжет буквально, а сыграют то, что они в нем услышали.
Благодаря разнообразию зрительских историй и спонтанной игре актеров, перформанс получается уникальным и неповторимым, он рождается здесь и сейчас.
Если вы еще не знакомы с плейбек-театром или уже полюбили его, тогда приходите
на перформанс плейбек-театра Маргариты Дергач «Четыре стихии»

Когда?
21 октября (суббота)

Во сколько?
В 13.00

Где?
Бул. Центральный, д. 4, помещение компании IFG

Вход - 50 грн.

Тел. для записи – 050-524-05-70 Маргарита

На улице осень, уже холодает, но нет ничего приятнее теплой встречи в кругу друзей.
 
Мешканці та гості міста Запоріжжя мають можливість відкрити таємниці космосу і дивитись за зірками у оновленному запорізькому планетарії...

У Запоріжжі на початку вересня у міському палаці дитячо-юнацької творчості відкрили планетарій. Після 10-річної перерви приміщення планетарію оновили та встановили тут цифрове обладнання і тепер відкрити таємниці Всесвіту, подивитися на зірки та планети у нашому місті можна просто сидячи в зручному м’якому кріслі...Діаметр купола запорізького планетарію – 6 метрів. На нього проектується відео у спеціальному сферичному форматі. Такі фільми коштують дорого. Поки в арсеналі запорізького планетарію є шість науково-пізнавальних стрічок. У майбутньому на відвідувачів очікують тематичні лекції. Проводити їх буде Євген Петриченко, член астрономічного клубу «Альтаїр». Майже все своє життя чоловік вивчає зоряне небо. Доказ тому — численні фотографії. На них можна побачити явища, що відбуваються раз на 128 роки.

Серед інших знімків – політ комети, місячне затемнення. Є також і панорамне фото з поверхні Місяця. Його зробили в рамках конкурсу, проведеного Каліфорнійським університетом за підтримки НАСА.

У цьому конкурсі запоріжці були єдиними учасниками з України. Тож фотографії – дійсно унікальні. Так само, як і цей телескоп. Його власноруч сконструював Євген Петриченко, ще коли був студентом. Близько 5 років чоловікові знадобилося, аби з підручних засобів зробити діючий пристрій.

Такий телескоп дозволяє побачити планети Сонячної системи, а також об’єкти на Місяці. Свій астрономічний ентузіазм Євген Петриченко залюбки передає й іншим. Тут, у палаці дитячо-юнацької творчості він керує гуртком, де знайомить всіх охочих з будовою Всесвіту. Та щоб застосовувати знання на практиці, доводиться шукати відповідне місце. І це при тому, що у будівлі палацу є своя обсерваторія. Щоправда, сьогодні вона потребує реконструкції. Цікаво, що за свою 30-річну історію, обсерваторія жодного дня не працювала. Аби зрозуміти, в чому причина, ми разом із Євгеном Петриченком підіймаємось сходами до цієї «таємної кімнати». З першого погляду зрозуміло – час тут зупинився надовго.

Майже вся електроніка знаходиться в робочому стані. Втім, купол потребує реконструкції, а для цього необхідно розробити відповідний проект, що вимагає часу і, звичайно, фінансової підтримки. Спостерігати за об’єктами на небі сьогодні можна в обсерваторії Запорізького національного університету, побудованій 1957 року... ... Читать дальше »
 
Запорожці почали готуватися до напівмарафону «Zaporizhstal Half Marathon 2017», який планують провести 5 листопада 2017

Запоріжжя в очікуванні великого спортивного свята. Вперше у нашому місті відбудеться напівмарафон – забіг на дистанцію більше ніж 21 кілометр. П’ятого листопада організатори “Zaporizhstal Half Marathon” очікують прийняти понад півтори тисячі учасників з різних міст України. В рамках підготовки до масштабного заходу почали проводити безкоштовні тренування. Кожної суботи професійні тренери чекають усіх охочих пройти курс занять і приєднатися до історичної події у нашому місті.

Долучитися до програми щотижневих тренувань “Open Run Day” може кожен охочий. Щосуботи професійні легкоатлети Олексій Ремінь та Анастасія Ткачук будуть проводити заняття як для новачків, так і досвідчених спортсменів. Їх завдання – підготувати майбутніх учасників напівмарафону до серйозних фізичних навантажень.

Перше тренування провели у парку Трудової слави. Охочих пройти повноцінний курс підготовки – не мало. Почалося заняття з розминки.

Кожного разу навантаження для спортсменів будуть збільшуватись. Тому і локації для тренувань теж обиратимуть різні. На головній події – “Zaporizhstal Half Marathon” організатори розраховують побачити понад півтори тисячі учасників.

У групі з Олексієм Ременем працюють більш досвідчені бігуни. Ті спортсмени, які будуть долати дистанцію 10 і 21 кілометр. Поруч із чоловіками, інтенсивно тренуються жінки.Організатори “Zaporizhstal Half Marathon” запрошують всіх долучатися до безкоштовних тренувань і стати учасниками найбільш масового забігу в історії Запоріжжя. Наступне заняття у парку Трудової слави найближчої суботу, починаючи з 9-ої ранку. ... Читать дальше »
 
Утром 2 октября в Запорожье студенты обнаружили труп 55 летнего мужчины перед одним из магазинов в студгородке...

Сегодня, 2 октября 2017, в #Запорожье студенты Запорожского национального университета обнаружили утром перед одним из магазинов в студгородке бездыханное тело мужчины...

Как позже пояснила пресс-секретарь управления Нацполиции в Запорожской области Екатерина Людвик, правоохранители данный факт также зафиксировали. По их информации, погибшему было 55 лет и следов насильственной смерти на его теле не обнаружили.

Однако причина гибели мужчины до сих пор устанавливается.

Новость опубликована ВКонтакте: https://vk.com/wall-12063972_98822
 
В Молочанске владелец квартиры убил табуреткой трехлетнего ребенка во время конфликта с квартирантами...

В Запорожской области полицейские задержали 38-летнего мужчину по подозрению в убийстве трехлетнего ребенка табуретом.

По словам полицейских, семья с тремя детьми снимала жилье у 38-летнего мужчины в Молочанске. Около одиннадцати вечера между хозяином дома и семьей возник конфликт, из-за чего мужчина стал выгонять квартирантов.

На некоторое время супруги вышли из дома, оставив там детей. Вернувшись, они увидели трехлетнюю дочь без признаков жизни. Как выяснилось, злоумышленник находясь в состоянии алкогольного опьянения, ударил ребенка табуретом по голове. Правоохранители задержали убийцу. По данному факту открыто уголовное производство по статье 115 Уголовного Кодекса Украины «умышленное убийство».

Санкция статьи предусматривает от 10 до 15 лет или пожизненное лишение свободы. В данное время, продолжается досудебное расследование.

Источник: http://ura-inform.com/ru/neformat/2017/10/02/politsejskie-zaderzhali-muzhchinu-kotoryj-ubil-trekhletnego-rebenka

Новость опубликована ВКонтакте: https://vk.com/wall-12063972_98818
 
1 жовтня, у Запорізькій області чоловік спалив квартиру, коли смажив мЧоловік геть спалив квартиру, коли вирішив посмажити м'ясо на полу в кімнаті в багатоповерховому будинку по бульварі Каштановому в Енергодарі (Запорізької області)

1 жовтня 2017 близько 20:30 вечора 60-річний чоловік вирішив посмажити шашлики у спальні своєї квартири. Пенсіонер розпалив відкритий вогонь прямо на підлозі кімнати. В результаті квартира вигоріла повністю, включаючи туалет і ванну кімнату. Господар житла не постраждав.

За півгодини рятувальникам вдалося повністю ліквідувати пожежу. До ліквідації пожежі залучалось три одиниці техніки та 11 чоловік особового складу. За фактом події відповідні органи проводять розслідування...

У результаті такої пожежі, квартира фактично знищена вогнем, на другому поверсі будинку та в помешканні усе в коптяві і сажі, поплавилися дроти, замкнула проводка в щитовій, а також – весь під'їзд сидить без світла, поки просохнуть стіни від води після гасіння пожежі.

Розбурхані сусіди кажуть, що і раніше помічали за чоловіком дивацтва, але до подібного справа не доходила. За попередніми даними, живе він один. Поспілкуватися з винуватцем пожежі вдалося і журналістам.

...Ставити точний діагноз має право тільки медики, але назвати чоловіка адекватним не повернеться язик. Він охоче розповідав про те, що дуже вже хотілося шашлику. ... Читать дальше »
« 1 2 3 4 5 ... 153 154 »

Опросы

Оцените мой сайт


Всего ответов: 374 Архив опросов

Онлайн

Сейчас на сайте: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Зарегистрировалось: 43190 чел.
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых сегодня: 0
Заблокированных: 0
Модераторов: 0
 

Что-то интересное

Блок для вашей рекламы.
 
/div>