Мероприятия города Запорожье


 (голосов: 0)

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СПОРТ ДЛЯ ЖИТТЯ» 1 жовтня

 

1 жовтня 2011 р. о 10:00 МЦНК «Заммельзуріум» у партнерстві з ФСТ «Динамо» проводить благодійну акцію на території спорткомплексу «Динамо» за адресою Північне шосе, 113, м. Запоріжжя.

Програмою заходу передбачені показові бої Чемпіонів світу та Європи з греко-римської боротьби, самбо, кікбоксу та універсального бою від ФСТ «Динамо», а також акробатичні етюди гімнастів.

Метою заходу є привернення уваги громадськості до проблем дітей і молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт. Проект має підтримати і розвинути традицію здорового способу життя, взаємодопомоги та благодійності у Запорізькому краї. У благодійному ярмарку візьмуть участь представники влади, німецька спільнота міста, ФСТ «Динамо», Запорізька міська асоціація батьків дітей-інвалідів та інвалідів дитинства «Надія» за підтримки волонтерів Класичного приватного університету.

Головна ідея благодійної акції – збір пожертвувань на надання допомоги дітям, що знаходяться в складних життєвих умовах. Серед таких дітей – підопічні асоціації «Надія» та діти-сироти. Всі пожертвування, внесені учасниками акції на користь дітей, буде витрачено на придбання необхідних ліків та медичних апаратів, гігієнічних засобів для поліпшення житлових умов дітей.

Носатов Ігор Костянтинович

МЦНК «Заммельзуріум»

вул. Гагаріна,10 оф.74,
Запоріжжя 69000
тел.: +38 050 559 38 77

e-mail: pleomax95@yandex.ru
www.chatsolo.com

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Интересное

Онлайн

Сейчас на сайте: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Зарегистрировалось: 43190 чел.
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых сегодня: 0
Заблокированных: 0
Модераторов: 0
 

Что-то интересное

Блок для вашей рекламы.
 
/div>