На сайте вы найдете: информацию об интересных мероприятиях города Запорожье. Мероприятия города Запорожье - это главное направление (тематика) сайта www.izp.org.uaСайт наполняется, но пока что не очень активно...
Читайте информацию о ближайших мероприятиях ВКонтакте
в сообществе: Мероприятия города Запорожье


 (голосов: 0)

Два поїзда Запоріжжя-Пологи продовжать до Бердянська

 
Два поїзда Запоріжжя-Пологи продовжать до Бердянська

Для покращення перевезення пасажирів дві пари приміських поїздів Запоріжжя-2 - Пологи з 22 січня буде продовжено до Бердянська.

Відправлення поїздів Запоріжжя-2 - Пологи - Бердянськ о 9.24 і 21.22, зворотно з Бердянська - 00.30 і 11.30 (щоденно з усіма зупинками). Формально поїзд в Пологах буде змінювати номер, але фізично це буде один поїзд, і в касі можна буде придбати прямий квиток.

Поїзди складатимуться з плацкартних вагонів без нумерації місць. Постільної білизни у поїздах не буде, проте працюватимуть туалети, опалення і титан з гарячою водою. Продаж квитків в добу відправленя в приміській касі а у разі відсутності на каси станції - у провідника.

Таким чином, пасажири будуть платити низький тариф (18,4 грн. із Запоріжжя-2 до Поліг, а до Бердянська - в межах 25 грн.), але при цьому матимуть можливість при бажанні лежачи відпочити в дорозі. Передбачено знижки дітям від 7 до 14 років, учням технікумів та студентам.

До того ж, проїзд пенсіонерам -- абсолютно безкоштовний.

Для порівняння, автобус доїжджає швидше, але проїзд коштує 95-100 гривень, немає туалету. Крім того, не існує жодного автобуса, який би прибував в Запоріжжя зранку до початку робочого дня та відправлявся б із Запоріжжя пізно ввечері.

Курсування регіонального поїзда "Запоріжжя-Бердянськ" (Перлина Приазов'я) зберігається і надалі: відправлення з Запоріжжя-1 о 9.15, прибуття до Бердянська 13.35, зворотно 13.35, прибуття в Запоріжжя 18.15 - щоденно, окрім середи. Цей поїзд має менше зупинок,і тому ... Читать дальше »

Опросы

Оцените мой сайт


Всего ответов: 375 Архив опросов

Онлайн

Сейчас на сайте: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Зарегистрировалось: 43190 чел.
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых сегодня: 0
Заблокированных: 0
Модераторов: 0
 

Что-то интересное

Блок для вашей рекламы.
 
/div>