Мероприятия города Запорожье


 (голосов: 0)

Два поїзда Запоріжжя-Пологи продовжать до Бердянська

 

Для покращення перевезення пасажирів дві пари приміських поїздів Запоріжжя-2 - Пологи з 22 січня буде продовжено до Бердянська.

Відправлення поїздів Запоріжжя-2 - Пологи - Бердянськ о 9.24 і 21.22, зворотно з Бердянська - 00.30 і 11.30 (щоденно з усіма зупинками). Формально поїзд в Пологах буде змінювати номер, але фізично це буде один поїзд, і в касі можна буде придбати прямий квиток.

Поїзди складатимуться з плацкартних вагонів без нумерації місць. Постільної білизни у поїздах не буде, проте працюватимуть туалети, опалення і титан з гарячою водою. Продаж квитків в добу відправленя в приміській касі а у разі відсутності на каси станції - у провідника.

Таким чином, пасажири будуть платити низький тариф (18,4 грн. із Запоріжжя-2 до Поліг, а до Бердянська - в межах 25 грн.), але при цьому матимуть можливість при бажанні лежачи відпочити в дорозі. Передбачено знижки дітям від 7 до 14 років, учням технікумів та студентам.

До того ж, проїзд пенсіонерам -- абсолютно безкоштовний.

Для порівняння, автобус доїжджає швидше, але проїзд коштує 95-100 гривень, немає туалету. Крім того, не існує жодного автобуса, який би прибував в Запоріжжя зранку до початку робочого дня та відправлявся б із Запоріжжя пізно ввечері.

Курсування регіонального поїзда "Запоріжжя-Бердянськ" (Перлина Приазов'я) зберігається і надалі: відправлення з Запоріжжя-1 о 9.15, прибуття до Бердянська 13.35, зворотно 13.35, прибуття в Запоріжжя 18.15 - щоденно, окрім середи. Цей поїзд має менше зупинок,і тому може конкурувати з автобусом не лише по ціні, а й по швидкості. Але недоліком є мала кількість посадкових місць.

Розклад руху нових поїздів див. на прикріпленому малюнку або на сайті Придніпровської залізниці.

Поширюйте, будь ласка, цю інформацію, щоб сполучення не відмінили "за низьким попитом".

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Интересное

Онлайн

Сейчас на сайте: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Зарегистрировалось: 43190 чел.
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых сегодня: 0
Заблокированных: 0
Модераторов: 0
 

Что-то интересное

Блок для вашей рекламы.
 
/div>