Мероприятия города Запорожье


 (голосов: 1)

10 жовтня у Запоріжжі відкрилася виставка «Як Харитина Марченко ДніпроГЕС будувала» з нагоди 85 річчя з моменту першого пуску ДніпроГЕСу...

 У Запоріжжі відкривається незвичайна виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала», присвячена долям жінок, що споруджували електростанцію, а також дружинам дніпробудівців...Сьогодні — 85 років з моменту першого пуску Дніпровської гідроелектростанції. Ювілей у місті Запоріжжя відзначили відкриттям великої тематичної виставки в Музеї міста за порогами. Експозиція називається «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала», і присвячена жінкам, які на рівних із чоловіками брали участь у легендарному будівництві.

Для тематичної виставки працівники Національного заповідника «Хортиця» тривалий час збирали документи, фотографії та особисті речі жінок-будівниць. Головна героїня експозиції — Харитина Марченко. Вона брала участь у будівництві ДніпроГЕСу з самого початку. Про події тих років розповіла її онука — Тетяна. За життя бабуся їй багато розповідала про будівництво. Працювали у 4 зміни, місили бетон ногами, жили в бараках. Крім Харитини, на виставці розповідається про долю ще 5 жінок. Такий проект вдалося реалізувати, завдяки підтримці комбінату «Запоріжсталь». Підприємство виділило 300 тисяч на переобладнання і ремонт приміщення, а також на оснащення виставки. На офіційному відкритті виставки зібралися працівники Національного заповідника «Хортиця», нинішній колектив ДніпроГЕСу, а також представники міської та обласної влади.

— Виставка «Як Харитина Марченко Дніпрогес будувала» відкриває нові невідомі грані в історії Запоріжжя...

Експозиція знаходиться в «Музеї міста за порогами» за адресою:
бульвар Центральний, 3 (другий поверх «Дома обуви»).
Виставка працюватиме протягом року,
щодня з 10:00 до 17:30, крім понеділка та вівторка.Усі бажаючі мають можливість побачити більше 200 експонатів: особисті речі та інструменти, документи, фотографії, які стосуються будівництва ДніпроГЕСу. Також, на виставці покажуть фрагменти фільмів про ДнепроГЕС.

До 1 листопада вхід вільний (безкоштовний).
Пусля 1 листопада: вхід — 18 грн., пільговий — 9 грн.

Тел. для довідок: (061) 236-05-36.

Інформація про відкриття виставки опублікована ВКонтакті: https://vk.com/wall-12063972_99201

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
 
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Интересное

Онлайн

Сейчас на сайте: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Зарегистрировалось: 43190 чел.
Новых за месяц: 0
Новых за неделю: 0
Новых сегодня: 0
Заблокированных: 0
Модераторов: 0
 

Что-то интересное

Блок для вашей рекламы.
 
/div>